Przedszkole prywatne w Szamotułach

Informujemy, że trwa rekrutacja na rok przedszkolny 20152016. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W celu obejrzenia przedszkola i umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 693 88 99 93. Gr Kangurki - wyjazd do Groty Solnej w SZOSIR. Gr Króliczki, Tygryski, Sówki - wyjazd do kina Halszka. FESTYN RODZINNY pt.Poszukiwanie zaginionego skarbu godz. 1500-1700. Pożegnanie starszaków Sówek godz. 1600. Przybory do mycia zębów - szczoteczka, pasta, kubek.

OVERVIEW

The web site przedszkole-szamotuly.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have inspected one page inside the web site przedszkole-szamotuly.pl and found zero websites associating themselves with przedszkole-szamotuly.pl.

PRZEDSZKOLE-SZAMOTULY.PL TRAFFIC

The web site przedszkole-szamotuly.pl is seeing variant amounts of traffic all through the year.
Traffic for przedszkole-szamotuly.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-szamotuly.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-szamotuly.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-SZAMOTULY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-szamotuly.pl Mobile Screenshot of przedszkole-szamotuly.pl Tablet Screenshot of przedszkole-szamotuly.pl

PRZEDSZKOLE-SZAMOTULY.PL SERVER

Our parsers revealed that a single root page on przedszkole-szamotuly.pl took one thousand three hundred and seventy-nine milliseconds to stream. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
46.248.177.101

SERVER OS AND ENCODING

We revealed that przedszkole-szamotuly.pl is utilizing the LiteSpeed operating system.

Przedszkole prywatne w Szamotułach

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "Informujemy, że trwa rekrutacja na rok przedszkolny 20152016." We noticed that the web site also stated " Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą." It also said " W celu obejrzenia przedszkola i umówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 693 88 99 93. Gr Kangurki - wyjazd do Groty Solnej w SZOSIR. Gr Króliczki, Tygryski, Sówki - wyjazd do kina Halszka. Przybory do mycia zębów - szczoteczka, pasta, kubek."

SEEK SIMILAR BUSINESSES

Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Białymstoku - Strona główna

Mdash; Współpraca z Rodzicami. Mdash; Teatrzyki i audycje muzyczne. Mdash; 2013 - 2014. Mdash; 2014 - 2015. Ci, którzy podejmują się nauczania jako stałego zadania, powinni odznaczać się wielką miłością, najwyższą cierpliwością, a zwłaszcza głęboką pokorą. Przedszkolaki z grupy Tajemniczy O.

Przedszkole prywatne. Opieka nad dziećmi. Tajemniczy Ogród Wrocław

Niepubliczne przedszkole i klub malucha we Wrocławiu. Punkt Przedszkolny Tajemniczy Ogród działa od lipca 2011. Jest to prywatne przedszkole posiadające stosowne zezwolenia do prowadzenia tejże działalności. Jest to miejsce, które oferuje opiekę nad dziećmi w pełnym wymiarze godzi od 6. Realizujemy tu program edukacji przedszkolnej dla dzieci od 3 do 5 lat. Naszym przedszkolakom zapewniamy również szeroki wybór zajęć dodatkowych oraz różnego rodzaju atrakcje.

Przedszkole Tęcza Niepubliczne przedszkole Tęcza

Ubolewamy, że tak niewiele propozycji dla dzieci jest godnych i odpowiednich dla młodych widzów.

Przedszkole Tik Tak w Straszynie i w Gdańsku

Przedszkole Tik Tak w Straszynie i Gdańsku. Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do przedszkola TIK-TAK.